muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock for People představil první potvrzené kapely

4.3.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Dreadzone

Dreadzone

Přestože festival Rock for People na potvrzení hlavních hvězd letošního ročníku, který se v areálu bývalého královéhradeckého letiště uskuteční od 3. do 5. července, stále ještě čeká, první úlomky z dramaturgie už jeho pořadatelé přesto prozradili.

Ze zahraničních hostů se na festivalu představí Dreadzone, pohrobci někdejších Guano Apes iO, francouzští Watcha Clan, americká grungeová formace Helmet v čele s Pagem Hamiltonem, španělská ska kapela The Locos, američtí hardcoreoví Madball, německá EBM formace VNV Nation, italská kytarovka Park Avenue nebo nadnárodní trip-hopová skupina N.O.H.A.

Domácí scénu potom budou zastupovat hlavně stálice jako Kabát, Tata Bojs, Aneta Langerová, Divokej Bill, Kryštof, Vypsaná fixa, Mig 21, Skyline, Sto zvířat, United Flavour, Vladimír Mišík a ETC, Wohnout, po loňském úspěchu se navrátivší Jaroslav Uhlíř a skupina Tři Sestry, ale také Xavier Baumaxa, který by zde měl vystoupit za doprovodu symfonického orchestru.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketstream a Ticketportal a jejich cena do konce dubna činí 850 Kč (+ popl.); během května a června budou lístky stát 950 Kč (+ popl.) a na místě potom 1100 Kč.

Rock for People, Hradec Králové – letiště, 3. – 5. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-for-People-predstavil-prvni-potvrzene-kapely~04~brezen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.