muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock for People jde do trip-hopu: zahrají Archive, Tricky a Morcheeba

9.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Tricky

Zajímavá jména z trip-hopového ranku potvrdil královéhradecký festival Rock for People. Na jeho nadcházejícím ročníku, který na tamním letišti proběhne od 3. do 6. července, se představí bristolský producent, muzikant a zpěvák Tricky s doprovodnou kapelou a početná londýnská formace Archive, která u nás zahrála už zkraje roku v pražském Lucerna Music Baru.

Mezi headlinery se zařadí také britská skupina Morcheeba, do jejíž sestavy se před nedávnem vrátila Skye Edwards - zpěvačka, která s kapelou prožila období její největší slávy. Účast kapely portálu iDnes potvrdil dramatrug festivalu Petr Fořt.

Další dva čerstvě ohlášení účinkující pocházejí pro změnu z punkových vod. Prvním je Američan Jello Biafra z někdejších The Dead Kennedys se svou nynější kapelou Guantanamo School of Medicine, druhým pak minimálně o jednu generaci mladší britská HC-punková kapela Gallows.

Připomeňme, že mezi již dříve ohlášenými účinkujícími figurují mimo jiné The Prodigy, Skunk Anansie, NOFX, Does It Offend You, Yeah?, Juliette Lewis, Coheed and Cambria nebo Suicidal Tendencies.

Do konce dubna lze pořídit vstupenky za cenu 1430 Kč, v květnu potom za 1500 Kč a následně za 1570 Kč.

Rock for People, Hradec Králové - letiště, 3. - 6. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-for-People-jde-do-triphopu-zahraji-Archive-a-Tricky~09~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.