muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock am Ring a Rock im Park začnou o den dřív a přivítají Rage Against the Machine

24.2.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Rage Against the Machine

Rage Against the Machine

Překvapení připravili pořadatelé německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park. Ty totiž vypuknou už o den dříve, než bylo doposud avizováno, a poprvé tak svým návštěvníkům přinesou hned čtyřdenní program. Pomyslná oslava 15. a 25. výročí zrodu největších festivalů ve své zemi se odehraje od čtvrtka 3. do neděle 6. června.

Odtajněn byl také další z headlinerů, jímž je americká kapela Rage Against the Machine, která doplňuje skupiny jako Kiss, Muse, Rammstein, Them Crooked Vultures nebo rappera Jay-Z.

Nově potvrzenými jsou i Alice in Chains, Mastodon a Stone Sour, s nimiž se o dva týdny později budete moci setkat i na českém Sonisphere Festivalu. Dále vystoupí třeba Kasabian, Wolfmother, 30 Seconds to Mars, Rise Against, Bullet for My Vallentine, Gosssip, Motörhead, Editors, Slayer nebo Gogol Bordello.

Lístky na norimberský Rock im Park stojí do 7. března € 150, poté se cena zvýší na € 170. Téměř vyprodaný Rock am Ring oproti tomu nabízí necelou tisícovku posledních vstupenek za cenu € 250. Pořadatelé zároveň ujišťují, že již zakoupené permanentky s původním termínem od 4. června jsou platné po celé čtyři dny.

Rock am Ring, Eifel (DE), 4. - 6. 6. 10
Rock im Park, Nürnberg (DE), 4. - 6. 6. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-am-Ring-a-Rock-im-Park-zacnou-o-den-driv-a-privitaji-Rage-Against-the-Machine~24~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.