muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock am Ring a Rock im Park 2013: Green Day, Prodigy i Bullet for My Valentine

9.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Green Day

Green Day

Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel. Místa zůstávají tradiční, Rock am Ring proběhne na závodním okruhu Nürgburgring poblíž města Eifel na západě a Rock im Park na stadionu Zeppelinfield v Norimerku na východě Německa, termín tentokrát připadá na 7. až 9. červen.

Prvními headlinery festivalu jsou američtí pop-punkeři Green Day, kteří představí svou triologii ¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tré!. Dalšími velkými jmény jsou nu-metalisté Korn, emo-rockeři  30 Seconds To Mars, pop-punkoví Paramore, elektroničtí The Prodigy a metalcoroví Bullet For My Valentine a  Bring Me The Horizon.

Stále málo? Pak jsou tady pop-punkoví Simple Plan, punk-rockeři Bad Religion, hard-rockeři Stone Sour, metalcoreoví A Day To Remember a Five Finger Death Punch, metalisté Amon Amarth a Volbeat či popoví The Wombats a Fun.

A zkrátka nepřijdou ani fanoušci domácí německé scény, ze které vystoupí dancehalloví Seeed, producent Boys Noize, hip-hopeři Fettes Brot, kytarovky Sportfreunde Stiller a Tocotronic nebo rapper Casper.

Vstupenky na České republice geograficky bližší Rock im Park stojí do 23. listopadu 150 €, poté cena stoupne na 160 €. V případě Rock am Ring je cena o 5 € vyšší.

Rock am Ring, Eifel (DE) - Nürgburgring, 7. - 9. 6. 13
Rock im Park, Nürnberg (DE) - Zeppelinfield, 7. - 9. 6. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-am-Ring-a-Rock-im-Park-2013-Green-Day-Prodigy-i-Bullet-for-My-Valentine~09~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.