přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRock am Ring & Rock im Park: SOAD, Interpol, Korn nebo Simple Plan

13.1.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Interpol, Frequency festival 2007

Interpol, Frequency festival 2007

foto: Filip Drábek

Organizátoři německých festivalů  Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely. Po boku Kings of Leon a Coldplay na obou akcích jako třetí z hlavních headlinerů vystoupí znovurzozená americká crossoverová formace System of a Down. Ovšem nejen headlinery je festival živ.

Sestavu tak dále posilují i post-punkeři Interpol, nu-metalisté Korn, pop-punkoví Simple Plan nebo třeba synthi-popové duo Hurts. Jako tradičně ale nebudou chybět ani zástupci ostřejších žánrů. Jmenovitě půjde například o metalcoreové skupiny Avenged Sevenfold a Bring Me The Horizon, hard-rockery Alter Bridge, nebo třeba tři dekády působící punk-rockové veterány Social Distortion nebo jejich o generaci mladší žánroví soukmenovci The Gaslight Anthem.

Dvojice festivalových bratří proběhne jako tradičně o prvním červnovém víkendu - Rock am Ring na závodním okruhu Nürgburgring u města Eifel v západní a Rock im Park v Norimberku ve východní části Německa. Posledních pár dnů, do soboty 15. ledna, je možné zakoupit vstupenky za zaváděcí cenu € 150.

Rock am Ring, Eifel (DE) - Nürgburgring, 3. - 5. 6. 11
Rock im Park, Nürnberg (DE) - Zeppelinfield, 3. - 5. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rock-am-Ring-Rock-im-Park-SOAD-Interpol-Korn-nebo-Simple-Plan~13~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.