muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyReggae Meeting se blíží; co nového v programu?

27.8.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Reggae Meeting 2007

Reggae Meeting 2007

Jak jsme již před nedávnem informovali, letošní Reggae Meeting se uskuteční 31. srpna a 1. září v areálu pískovny Oplatil u Starých Ždánic nedaleko Pardubic. Protože v programu festivalu se ale v posledních objevilo několik zajímavých nových jmen, pojďme si shrnout, na co se zde návštěvníci budou moci těšit.

Na hlavní scéně se během víkendu vystřídají populární němečtí King Banana, dancehalloví Big Famili z karibského ostrova Martinique společně s MCm Damalistikem, dále United Flavour, domácí stálice Švihadlo, skupiny jako Urban Bushman, Dub-O-Net, Dub in da Trip, nebo a capella Yellow Sisters.

Kromě toho zde vyrostou i dvě DJské scény: za gramofony se postaví finský Muffler, představí se soundsystem Bassbeast, dvojice Herby Boy a Admirál Kolíbal, dále Basetix, Royal Hi-Fi, Prosound, Roccaflex, Swamp Safari Sound System, Peeni Walli a mnozí další.

I v letošním roce bude Reggae Meeting oproti jiným akcím volně přístupný všem fanouškům reggae s tím, že zájemci budou moci na jeho organizaci přispět dobrovolným vstupným: „Vstup na Reggae Meeting je dobrovolný, to znamená, že vás u vchodu nikdo nebude nutit, abyste platili. Zároveň ale má tento festival své náklady na realizaci, které jsou dost velké. Proto jsme navrhli gentlemanskou cenu 200 Kč za víkend na osobu, která nám přijde adekvátní. Camping je zdarma, parking 100 Kč za auto,“ vysvětlují pořadatelé na festivalových stránkách.

Reggae Meeting, Staré Žďánice – pískovna Oplatil, 31. 8. – 1. 9. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Reggae-Meeting-se-blizi-co-noveho-v-programu~27~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.