muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyGuru s projektem Jazzmatazz na festivalu Hip Hop Allstars

8.4.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hip Hop Allstars 2007

Hip Hop Allstars 2007

Americký rapper Guru, proslavivší se především jako člen formace Gang Starr, bude jednou z hlavních hvězd prvního ročníku open-air verze festivalu Hip Hop Allstars, který proběhne 13. a 14. července na letišti v Roudnici nad Labem.

Guru zde představí svůj vlastní jazz-rapový projekt Jazzmatazz, pod jehož hlavičkou v červnu vydá již čtvrté pokračování své koncepční albové série, tentokrát nesoucí podtitul Back to The Future, na kterém se v roli hostů objeví mimo jiné Bobby Valentino, Vivian Green, Common, nebo Blackalicious.

Dalšími potvrzenými hvězdami festivalu budou Američané Kool Keith a Kutmaster Kurt, formace Beanuts, rakouští Audiofest, či němečtí rappeři Nico Suave a Denyo.
Ze slovenska přijede zpěvačka Tina s kapelou, Kontrafakt, Vec, Moja reč a H16, z domácích zástupců jsou v tuto chvíli potvrzeni Supercorooo a Indy & Wich.

Do 1. června jsou v síti Ticketportal k dostání vstupenky za cenu 590 Kč, která se následně zvýší o stokorunu. Konečná cena na místě bude činit 790 Kč.

Hip Hop Allstars, Roudnice nad Labem – letiště, 13. – 14. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rapper-Guru-s-projektem-Jazzmatazz-na-festivalu-Hip-Hop-Allstars~08~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.