muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRakouský Nova Rock: Incubus, Judas Priest i Cavalera Conspiracy

7.2.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Nova Rock 2008

Nova Rock 2008

Západorakouská obec Nickelsdorf je nejen domovem Wendi’s Böhmische Blasmusik (to je taková rakouská teleshoppingová dechovka), ale také místem, kde se letos od 13. do 15. června již počtvrté uskuteční festival Nova Rock.

Po prvních programových vlašťovkách v čele s německými Die Ärzte a Beatsteaks dnes pořadatelé představili další z řady vystupujících kapel:
Po roce se na Nova Rock vrátí kalifornští Incubus, zahrají si angličtí heavy-metalisté Judas Priest a svůj nový projekt Cavalera Conspiracy zde představí bratři Max a Igor Cavalerovi, kteří spolu už dříve hráli v kapele Sepultura.

Z řady dalších potvrzených kapel pak jmenujme namátkou Disturbed, Bad Religion, Rise Against, Puddle of Mud, Mad Caddies, Enter Shikari či Bullet for my Vallentine.

Reportáž z loňského ročníku si můžete přečíst zde.

Aktuální cena vstupenek činí 99 Eur; informace o možnostech předprodeje naleznete na stránkách festivalu.

Nova Rock, Nickelsdorf (AT), 13. – 15. 6. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakousky-Nova-Rock-Incubus-Judas-Priest-i-Cavalera-Conspiracy~07~unor~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.