muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRakouský Linzfest nabídne Broken Social Scene; značka: zadarmo

13.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Broken Social Scene

Broken Social Scene

Uznávaná kanadská experimentálně-rocková kapela Broken Social Scene vydá 4. května své čtvrté album Forgiveness Rock Record. O necelé tři týdny později se pak v rámci doprovodného evropského turné zastaví v (od jihočeských hranic nepříliš vzdáleném) rakouském Linci na tamním Linzfestu.

Jeho jubilejní dvacátý ročník proběhne v centru města v neděli 23. a pondělí 24. května (na 24. květen v Rakousku připadá státní svátek, proto pro festival netradiční dny, pozn.), přičemž Broken Social Scene budou headlinery prvního dne na scéně rádia FM4 v Donauparku. Dalšími ohlášenými účinkujícími jsou němečtí kabaretně-punkoví Bonaparte, electro-popoví Frittenbude a rakouská retro-popová písničkářka Lonely Drifter Karen.

Vedle hudby Linzfest představí i divadlo, literaturu, výtvarné umění nebo mezinárodní kuchyni. Dominujícím tématem letošního ročníku bude Afrika a život jejích obyvatel v moderní době, který pořadatelé podle svých slov chtějí představit bez zažitých klišé.

Příjemou tradicí Linzfestu je navíc volný vstup a nejinak tomu bude i letos.

Linzfest, Linz (AT) – Donaupark, 23. – 24. 5. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakousky-Linzfest-nabidne-Broken-Social-Scene-znacka-zadarmo~13~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.