muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRakouský Frequency festival: Bloc Party, Kasabian i Eagles of Death Metal

27.3.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Frequency 2009

Frequency 2009

Do programu rakouského Frequency festivalu, který se uskuteční od 20. do 22. srpna v nedalekém St. Pöltenu, přibylo k již dříve oznámeným The Prodigy, Mando Diao, Rise Against, Enter Shikari, The Subways nebo The Sounds opět pár nových interpretů.

Vedle jmenovaných se jistě neztratí třeba dvě britské kytarové kapely, a sice Bloc Party a Kasabian, přičemž v případě druhých jmenovaných půjde – ač se to s ohledem na pestrou koncertní i festivalovou nabídku nemusí zdát - o jejich první vystoupení v Rakousku.

Rock’n’rollovější tvář kytarové muziky přijedou pro změnu představit Ameičané Eagles of Death Metal, kteří shodou okolností před dvěma týdny vystoupili i v Praze, a punk-rockovější kapela Anti-Flag. Jiný hudební soudek zase nabídne písničkářka Heather Nova z Bermudských ostrovů, další pak electro-popoví The Ting Tings a ska-punkoví Ska-P.


Německou scénu bude reprezentovat člen dancehallové kapely Seeed Peter Fox, jenž v německy mluvících zemích slušně boduje se sólovou deskou, v 90. letech populární grunge-rocková kapela Selig, která se před časem po deseti letech vrátila na scénu, synthipopaři Polarkreis 18 a zpěvačka MIA. se svým nefalšovaným zábavovým bigbítem.

Aktuální cena vstupenek činí € 105; informace o možnostech předprodeje naleznete na stránkách festivalu.

FM4 Frequency, St. Pölten (AT) – Green Park, 20. – 22. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakousky-Frequency-festival-Bloc-Party-Kasabian-i-Eagles-of-Death-Metal~27~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.