muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRakouský Frequency Festival potvrzuje Foo Fighters, Chemical Brothers i Kasabian

21.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Frequency Festival 2011

Frequency Festival 2011

Za půl roku v rakouském St. Pöltenu vypukne jedenáctý ročník jednoho z největších tamějších festivalů, Frequency. Pro třídenní program na sedmi scénách pořadatelé slibují opět okolo stovky kapel a právě dnes byly představeny první zahraniční z nich.

Rozhodnuto je o jednom z hlavních headlinerů. Američtí rockeři Foo Fighters na Frequency představí svoji chystanou novinku Wasting Light, kterou v produkci Butche Viga připravují na polovinu dubna. S novým materiálem přijede i britské elektronické duo The Chemial Brothers a zadaří-li se, tak i britští Kasabian.


Ozdobou festivalu budou meričtí indie-rockeři The National, kteří patří k nejrespektovanějším kapelám na nezávislé rockové scéně. Představí se rovněž britské synthi-popové duo Hurts nebo electro-kytarovka Two Door Cinema Club, finští chello-metalisté Apocalyptica či američtí punk-rockeři Rise Against a folk-punkeři Dropkick Murphys.

Z německy zpívajících kapel se první ohlášené točí hlavně okolo dancehallu. Do této škatulky spadá populární skupina Seeed s Peterem Foxem nebo duo Mono & Nikitaman. Chybět nebude ani nigerijsko-německá reggae-soulová zpěvačka Nneka.

Vstupenky jsou k dostání za cenu € 120; informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

FM4 Frequency Festival, St. Pölten – VAZ, 18. - 20. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakousky-Frequency-Festival-potvrzuje-Foo-Fighters-Chemical-Brothers-i-Kasabian~21~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.