muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyRakouský Beatpatrol Festival: Paul van Dyk, Sister Bliss, Santigold i ADF

7.4.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Beatpatrol Festival 2009

Beatpatrol Festival 2009

Lákavý program pro příznivce elektronické taneční hudby ohlašují pořadatelé prvního ročníku rakouského Beatpatrol Festivalu, který se uskuteční 24. a 25. července v St. Pöltenu – na stejném místě, kde se do loňského roku konal třeba festival Nuke a kde bude o necelý měsíc později probíhat také známý festival Frequency.

Mezi doposud ohlášené headlinery patří německý DJ Paul van Dyk, americká zpěvačka Santigold nebo britské skupiny Asian Dub Foundation, Does It Offend You, Yeah?, IamX, Kosheen a The Freestylers. S DJským setem se pak předvede Sister Bliss z Faithless nebo Stereo MCs.

Silné zastoupení bude mít také drum’n’bass, který předvede DJ Roni Size za doprovodu MCho Jakese, dále DJové Marky, Hype, Adam Freeland či dvojice Matrix & Futurebound. Další odnože elektronické muziky potom budou reprezentovat třeba chicagský DJ Felix da Housecat, projekt 1200 Mics zastoupený DJský setem Chicaga nebo Skazi Band.

Informace o možnostech předprodeje vstupenek naleznete na stránkách festivalu.

Beatpatrol Festival, St. Pölten (AT) – VAZ, 24. – 25. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakousky-Beatpatrol-Festival-Paul-van-Dyk-Sister-Bliss-Santigold-i-ADF~07~duben~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.