muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyUrban Art Forms vs. Beatpatrol: Fatboy Slim, Crystal Castles, Moby, Tiësto nebo Paul van Dyk

8.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Fatboy Slim

Fatboy Slim

foto: Richard Cannon

Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech, červnovém Eristoff Tracks Urban Art Forms Festivalu a červencovém Beatpatrol Festivalu.

Urban Art Forms se letos stěhuje z festivalového areálu ve Wiesenu na prostranství Arena Nova ve Wiener Neustadt (kde se mimochodem dříve konával i jeden z prvním velkých rakouských festivalů – Aerodrome, pozn.). Od 16. do 18. června na něm vystoupí headlineující Fatboy Slim, live projecty Simian Mobile Disco, Crystal Castles, Digitalism, Deichkind, Modeselektor, Does it Offend You Yeah?, Noisia nebo celá řada DJů: namátkou Paul Kalkbrennerr, Ricardo Villalobos, Carl Craig, Vitalic, Richie Hawtin, John B, Crookers a mnoho dalších.

Beatpatrol naváže o měsíc později, od 22. do 24. července, a stejně jako v předchozích letech proběhne v areálu VAZ v St. Pöltenu (přesně tam, kde se v srpnu koná také Frequency). Dvojici headlinerů budou tvořit DJové Tiësto a Paul van Dyk, zahraje také britská Groove Armada a v DJském setu se představí producent Moby. Z dalších potvrzených účinkujících jmenujme namátkou jména jako Mr. Oizo, Martin Solveig, Lexy & K-Paul, Skrillex, Dirtiphonics nebo Ed Rush.

Urban Art Forms, Wiener Neustadt (AT) – Arena Nova, 16. – 18. 6. 11
Beatpatrol, St. Pölten (AT) – VAZ, 22. – 24. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Rakouske-festivaly-Urban-Art-Forms-a-Beatpatrol-Fatboy-Slim-Crystal-Castles-Moby-Tiesto-i-Paul-van-Dyk~08~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.