přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPrvní tahouni Rock am Ring a Rock im Park: Killers, Placebo a Slipknot

19.12.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Rock am Ring 2008

Rock am Ring 2008

foto: rock-am-ring.com

Dvojice největších německých festivalů dnes oznámila první potvrzené kapely pro nadcházející ročník. Rock am Ring na závodním okruhu Nürburgring a Rock im Park u Norinberku se budou konat od 5. do 7. června.

S aktuální deskou Day & Age na obě akce coby jedni z headlinerů přijedou američtí The Killers, podobně pak s připravovanou novinkou také britští Placebo a s letošní All Hope Is Gone američtí metalisté Slipknot.

Ve výčtu kapel se objevují také kanadští Billy Talent, švédská kytarovka Mando Diao a krajané Peter Bjorn & John, dále britské kytarovky The Kooks, The Subways a Scouting For Girls, američtí heavy-metalisté Trivium nebo žánrově spříznení Volbeat z Dánska.

Domácí scénu pak zastoupí indie-rockové skupiny Kettcar, Tomte a The Killians, synthi-popaři Polarkreis 18 nebo reggae zpěváci Jan Delay a Peter Fox.

Vstupenky se dají pořídit do konce ledna za zvýhodněných 125 (Rock im Park) nebo 126 Eur (Rock am Ring). Informace o možnostech předprodeje naleznete na stránkách festivalů.

Rock Im Park, Nürnberg (DE) - Zeppelinfeld, 6. - 8. 6. 08
Rock Am Ring, Eifel (DE) - Nürgurgring, 6. - 8. 6. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Prvni-tahouni-Rock-am-Ring-a-Rock-im-Park-Killers-Placebo-a-Slipknot~19~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.