muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyProgram festivalu Sonisphere posilují Alice in Chains, Rise Against i Pendulum DJs

15.2.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Alice in Chains

Alice in Chains

foto: EMI

„Velká trash-metalová čtyřka“ Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax a kapely Mastodon a Heaven & Hell už nejsou v programu české mutace Sonisphere osamoceny. Pořadatelé festivalu, který proběhne 19. června na letišti u Mimoně, totiž ohlásili další sérii účinkujích.

Po nedávném koncertu v pražské Lucerně se do Česka vrátí jedni z čelních představitelů grunge – seattleští Alice in Chains. Dále vystoupí populární američtí punk-rockeři Rise Against, hard-rockeři Stone Sour, groove-metalisté DevilDriver a v neposlední řadě i dánští metalisté Volbeat.

Kromě živých koncertů program rozšiřují i DJské sety, se kterými se představí slušná drum’n’bassová sestava: Pendulum, Adam Freeland a John B.

Předprodej na festival Sonisphere probíhá v sítích Ticketpro, Ticketstream a Musicticket, přičemž i nadále jsou k dostání lístky za zvýhodněných 1690 Kč. O vstupenky taky můžete nadále hrát v naši soutěži.

Sonisphere Festival, Hradčany u Mimoně - letiště, 19. 6. 10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Program-Sonisphere-posiluji-Alice-in-Chains-Rise-Against-i-Pendulum-DJs~15~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.