muzikus.cz na facebooku
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené
Sdílet   Vytisknout  Poslat mailem

festivalyPrimavera Sound: Broken Social Scene, Sunny Day Real Estate i Pet Shop Boys

18.2.2010 | Autor: Adam Vopička | sekce: festivaloviny

Broken Social Scene

Broken Social Scene

Na dnešní tiskové konferenci oznámili pořadatelé festivalu Primavera Sound, konajícího se od 27. do 29. května již tradičně v areálu barcelonského Parc del Fòrum, více než třicítku jmen interpretů, kteří vystoupí na letošním ročníku.

Nejzajímavějšími novými jmény jsou kanadské mnohočlenné uskupení Broken Social Scene, legendární emaři ze Seattlu Sunny Day Real Estate, The Charlatans, kteří na Primaveře předvedou své debutové album Some Friendly a například lo-fi indierockeři Titus Andronicus. Tradiční popovější okénko tentokrát zaberou již bezmála třicet let fungující electropopaři Pet Shop Boys a zpěvačka vystupující jako Florence + The Machine.

Tito interpreti se tak připojují k již dříve oznámeným jménům jako HEALTH, Fuck Buttons, No Age a Yeasayer, což z Primavera Sound dělá, ostatně jako každý rok, jeden z nejzajímavějších větších festivalů na evropském kontinentě.

Primavera Sound, Barcelona 27. 5. – 29. 5. 2010
Sdílet   Vytisknout  Poslat mailem
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Primavera-Sound-Broken-Social-Scene-Sunny-Day-Real-Estate-i-Pet-Shop-Boys~18~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;