muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPražský Majáles letos s Tata Bojs, J.A.R. a Buty

19.4.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Tata Bojs

Tata Bojs

Kapely Kryštof, Buty, Tata Bojs a J.A.R. se stanou hlavními hvězdami Pražského Majálesu, který vyvrcholí 2. května na lehkoatletickém stadionu v Edenu.

Během hlavního dne oslav se představí také skupiny Sunshine, Moimir Papalescu & The Nihilists, Skyline, Tleskač, Ready Kirken, Cocotte Minute a Jaksi Taksi,a ze slovenských řad potom Chiki Liki Tu-A, Polemic a Horkýže Slíže.

Chybět nebude ani tradiční program v podobě korunovace nového krále, množství soutìží a doprovodných akcí. Brány stadionu se otevřou v poledne a samotný program, který poběží až do půlnoci, bude zahájen ve 13 hodin.

Vstupenky na hlavní den jsou v předprodejích za pouhých 99 Kč (vč. studentského volňásku do multikina), na místě pak budou stát 150 Kč. O všech předprodejních místech, stejně jako o programu Majálesů v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Brně a Písku, informuje web www.majales.cz.

Pražský Majáles, Praha – stadion Eden, 2. květen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Prazsky-Majales-letos-s-Tata-Bojs-JAR-a-Buty~19~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.