muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPrague City Festival přidává Hadouken!, The Gaslight Anthem a řadu dalších

25.1.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hadouken!, Planet Festival 2008

Hadouken!, Planet Festival 2008

foto: Petra Němečková

Zajímavé obrysy dostává line-up nového jednodenního Prague City Festivalu, jehož debutní ročník proběhne 23. června v areálu pražského Výstaviště. Že prosincová slova pořadatelů o snaze vytvořit velký metropolitní festival srovnatelný se svými evropskými protějšky nebyla planými sliby dokládá ambiciózní a na české poměry překvapivá soupiska.
     
Nejčerstvějšími přírůstky v line-upu jsou nu-raveoví Hadouken! z Británie a punk-rockeři The Gaslight Anthem ze Spojených států, kteří doplňují v předchozích týdnech postupně ohlášenou pětici dalších zahraničních hostí. Když to shrneme, ze zámoří do Holešovic dorazí taky gipsy-punkoví Gogol Bordello, hip-hopeři House of Pain s rapperem Everlastem a folk-punkeři Flogging Molly, z Walesu potom reggae-metalisté Skindred a z Makedonie ska-punkeři Superhiks.

Nadto jsou ohlášeni první zástupci domácí scény, kterými budou pop-rockové stálice Support Lesbiens, ska kapela Tleskač a rapper Indy s projektem KMBL.

Lístky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro, kde v tuto chvíli zbývají poslední vstupenky z cenově zvýhodněné edice za 590 Kč. Po jejím vyprodání cena stoupne na 790 Kč.

Prague City Festival, Praha - Výstaviště, 23. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Prague-City-Festival-pridava-Hadouken-The-Gaslight-Anthem-a-radu-dalsich~25~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.