muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPraděda Fest: N.O.H.A., Fizcus?!, Ivan Mládek i Horkýže Slíže

26.8.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Praděda Fest 2009

Praděda Fest 2009

Hustopeče u Brna přivítají o tomto víkendu sedmý ročník Praděda Festu. Na hlavní festivalové scéně se vystřídá plejáda kapel - počínaje lokálními formacemi, přes stálice české a slovenské scény, až po několik hostů ze zahraničí.

Jedním z headlinerů Praděda Festu bude nadnárodní skupina N.O.H.A., zformovaná okolo českého rodáka Filipa Nohy, která mísí electro-pop s vlivy nu-jazzu nebo breakbeatu. Směsici punku, reggae, ska, šansonu i hip-hopu přiveze pro změnu osmičlenná francouzská skupina Fizcus?!, klasický punk-rock zase němečtí Green Frong Feet.

Ze sousedního Slovenska potom přijedou Horkýže slíže a z různých koutů naší republiky třeba Banjo Band Ivana Mládka, Tleskač, Znouzectnost, Elektrick Mann či Animé, které na druhé scéně doplní ještě DJové jako Sayko, Philip TBC, Katcha nebo X-Morph.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal za 350 Kč (+ popl.), na místě pak za 400 Kč.

Praděda Fest, Hustopeče u Brna – amfiteátr Křížový vrch, 28. – 29. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pradeda-Fest-NOHA-Fizcus-Ivan-Mladek-i-Horkyze-Slize~26~srpen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.