muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPoslední warm-upy Planet Festivalu: KMFDM a Transglobal Underground DJs

26.5.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

KMFDM

KMFDM

Už o příštím víkendu proběhne na letišti táborského aeroklubu letošní ročník Planet festivalu. Předcházet mu do té doby bude ale ještě dvojice pražských klubových warm-upů. Nejprve to v úterý 2. června bude už dříve avizovaný koncert KMFDM v Lucerna Music Baru a den na to pak ještě zdarma přístupný koncert v Roxy, na kterém vystoupí skupiny Southpaw, Fake Tapes a v DJském setu i Transglobal Underground.

Kultovní německá EBM kapela KMFDM, která letos slaví čtvrtstoletí od svého zaležení, do Lucerna Music Baru. Přiveze mimo jiné reportoár ze svého čerstvého alba s názvem Blitz, které vyšlo začátkem letošního roku. Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 350 Kč (+ popl.) nebo potom na místě za 450 Kč.

Trojici formací, která se následně představí v Roxy, pak spojuje účast na festivalu samotném – v případě Translogal Underground ovšem v Táboře půjde o živý koncertní set. Večer bude také věnován tématu migrace, na které se letos Planet Festival soustředí v rámci projektu Změna přístupu evropské mládeže k rozvojovým zemím s pomocí migrantů.

Line-up festivalu

Planet festival zároveň představuje svůj finální časový line-up, na který se můžete podívat ve festivalovém profilu. Oproti původním plánům bude živá produkce soustředěna jen na jednu scénu, což pořadatelé na stánkách akce zdůvodňují nižšími než předpokládanými finančními zdroji na realizaci.

„Hlavolam, co okrájet, aby to návštěvníky a fanoušky festivalu postihlo na komfortu a zážitcích co nejméně, jsme se rozhodli vyřešit tak, aby to nejlepší zůstalo. Proto jsme nepřikročili ke kompromisům v nabídce interpretů, ale rozhodli se koncentrovat program na jednu stage a doplnit ji DJským stanem,“ uvádí a dodávají: „Všechno stihnete na jednom místě a vystoupení vašich oblíbenců se tak nebudou překrývat, nepromarníte tak jedinou minutu a pokud budete chtít, stihnete vidět a slyšet úplně všechno. Věříme, že naše řešení oceníte a zachováte nám přízeň i přes letošní nutná opatření.“

Připomeňme, že vstupenky na Planet festival, na kterém vystoupí dále také Klaxons, Orbital či Peter Björn & John, jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportal, kde jejich cena do konce května činí 790 Kč (+ popl.) a poté 890 Kč, přičemž na místě bude vstupné činit 1100 Kč. Podstatně levněji lístky vyjdou při zakoupení na některém ze zmiňovaných warm-upů, kde se budou prodávat za cenu 490 Kč.

KMFDM, Praha – Lucerna Music Bar, 2. 6. 09
Warm-up Planet festivalu, Praha – Roxy, 3. 6. 09
Planet festival, Tábor – letiště, 5. - 6. 6. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Posledni-warmupy-Planet-Festivalu-KMFDM-a-Transglobal-Underground-DJs~26~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.