muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPositivus Festival bude o den delší a nabídne Sigur Rós

24.12.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Positivus Festival 2012

foto: Lukáš Janičík

Malebný festival na malebném místě v malebné zemi, lotyšský Positivus, představil prvního headlinera pro nadcházející sedmý ročník. Program tentokrát otevírá islandská post-rocková kapela Sigur Rós, která letos vydala nové album Valtari a hned na příští rok chystá jeho následovníka.

Okolo Positivus Festivalu se však nejedná o jedinou novinku. Vůbec poprvé se totiž program rozroste hned na tři dny a Salacgrīva jím bude žít od pátku 19. do neděle 21. července.

Positivus je největším hudebním festivalem v Pobaltí. Kromě prostředí, kde se koná a které zahrnuje mimo jiné i vlastní pláž, stojí za pozornost především díky dramaturgii, konfrontující zajímavé čerstvé objevy se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu.

Předchozí ročníky Positivus Festivalu na Muzikus.cz:

>> 2012: reportáž | fotogalerie – 1. část | fotogalerie – 2. část
>> 2011: reportáž – 1. část | reportáž – 2. část

Dodejme, že headlinery letošního ročníku byli Keane, Manic Street Preachers a Damien Rice, dále zahráli The Vaccines, Friendy Fires, SBTRKT či z tou dobou stoupající Niki and the Dove, King Charles, Lucy Rose nebo Jamie n Commons.

Aktuální cena vstupenek činí 35 latů bez kempingu (tj. cca 1250 Kč), resp. 39 latů s kempingem (cca 1400 Kč). E-tickety je možné zakoupit prostřednictvím oficiálních stránek festivalu.

Positivus Festival, Salacgrīva (LV), 19. – 21. 7. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Positivus-Festival-bude-o-den-delsi-a-nabidne-Sigur-Ros~24~prosinec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.