muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPortico Quartet ještě před Colours a Pohodou navštíví Prahu. Už v pátek

18.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Portico Quartet

Portico Quartet

Jak bylo oznámeno už před časem, s britskou instrumentální post-jazzovou skupinou Portico Quartet se budete moci setkat v červenci na festivalech Colours of Ostrava nebo Bažant Pohoda. Ještě předtím si ale na své přijdou ti, kteří upřednostňují klubová vystoupení.

Portico Quartet totiž budou hosty pražské přehlídky Mladí ladí jazz, a to už tento pátek v Paláci Akropolis. Londýnská čtveřice k nám přijíždí představit své nové eponymní album, které vyšlo na konci ledna jako nástupce na prestižní Mercury Prize nominovaného debutu Isla.

„Festival započal již minulý pátek 13. svým třetím ročníkem, a navzdory pro pověrčivé špatně zvolenému datu, znamenal úspěšný start měsíčního ‚jazzování‘. Mladí Ladí Jazz potrvá až do 3. května a nabídne takové hudební skvosty, jakými budou křest nového CD jazzové rodiny Idy Kelarové, vystoupení nejlepšího současného světového akordeonisty Lelo Niky či podmanivý zvuk saxofonu Tonyho Lakatoshe,“ shrnují pořadatelé.

Vstupenky na koncert Portico Quartet jsou k dostání za 300 Kč, jako předskokané se představí skupiny Bytosti a Poetic Filharmony.

Portico Quartet, Praha – Palác Akropolis, 20. 4. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Portico-Quartet-jeste-pred-Colours-a-Pohodou-navstivi-Prahu-Uz-v-patek~18~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.