muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPolský Selector s Faithless, Thievery Corporation a Friendly Fires už příští víkend

25.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Faithless

Faithless

foto: faithless.co.uk

Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation – dvě britské dvojice, které vystoupí v doprovodu živých koncertních kapel.

Z Británie ostatně pochází i početná sebranka dalších účinkujících: zahraje dance-punková kapela Friendly Fires, která letos získala nominace na Brit Awards v kategoriích objev a skupina roku, producent Calvin Harris, nu-raveoví Metronomy, indietroničtí Delphic a producentská dvojice Audio Bullys.
Dále dorazí francouzsko-americká zpěvačka Uffie, producent Alexander Ridha aka Boys Noize a dvojice Booka Shade ze sousedního Německa nebo The Bloody Beetroots Death Crew 77 z Itálie.

Pokud už se na festival chystáte, určitě by vám neměla uniknout informace o změně místa konání. S ohledem na nedávné povodně a potažmo podmáčený terén avizovaného areálu Błonia se festival přesouvá na plochu místního bývalého letiště, kde tatáž promotérská agentura každoročně pořádá Coke Live Music Festival, na němž mimochodem v tomto roce vystoupí Muse, N.E.R.D., Chemical Brothers či 30 Seconds to Mars.

Lístky na Selector stojí 200 Zł; informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Selector Festival, Kraków (PL) – Muzeum Lotnictwa, 4. - 5. 6. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Polsky-Selector-Festival-s-Faithless-Thievery-Corporation-a-Friendly-Fires-uz-pristi-vikend~25~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.