muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPolský Open´er představil posledního headlinera: Prince

8.5.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Prince

Prince

foto: Universal

Necelé dva měsíce před startem získává konečné obrysy program desátého ročníku festivalu Heineken Open'er, který se odehraje o prvním prázdninovém víkendu na letišti Babie doły v polské Gdyni.

Pro 2. červenec, na který připadá festivalové výročí, pořadatelé dlouho slibovali něco výjimečného. Tento týden odkryli karty a jako hlavní hvězdu dne představili legendárního amerického zpěváka Prince. V Gdyni, která je v tuto chvíli jeho jedinou potvrzenou koncertní zastávkou v Evropě, má odehrát více jak dvouhodinový koncert.

Headlinery dalších dnů budou už dříve anoncovaní The Strokes, Coldplay a Pulp.

Mezi potvrzenými vystupujícími jsou taktéž The National, Foals, Kate Nash, M.I.A., James Blake, These New Puritans, Big Boi, Simian Mobile Disco, Paolo Nutini, Youssou N'Dour či nově oznámení The Twilight Singers, British Sea Power, Chapel Club a The Asteroids Galaxy Tour.

Vstupenky na Open‘er stojí 370 Złotých bez kempingu, resp. 410 Złotých s kempingem. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Heineken Open'er, Gdynia (PL) – letiště Babie Doły, 30. 6. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Polsky-Opener-predstavil-posledniho-headlinera-Prince~08~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.