muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPolský Open’er festival oslaví desáté jubileum s Coldplay

10.12.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Coldplay

Coldplay

foto: EMI

Akce, která začátkem roku získala ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival a v létě svou pozici upevnila, když přivítala Pearl Jam, Kasabian, The Dead Weather a mnohé další, se připravuje na svůj jubilejní desátý ročník. Heineken Open’er, největší festival u našich polských sousedů, bude probíhat od 30. června do 3. července jako tradičně na letišti Babie doły v Gdyni.

Jako první headlinery pořadatelé oznámili britské Coldplay, jimž se na nadcházející sezónu rýsuje bohaté festivalové turné, kde by měli představit na jaro připravovanou novinkovou desku. Na soupisce jsou taktéž dvě domácí electro-popové kapely, a to Dick4Dick a Paristetris.


Vstupenky stojí 370 Złotých bez kempingu, resp. 410 Złotých s kempingem a je možné je zakoupit prostřednictvím stránek festivalu. Matematici si jistě dokáží spočítat, že za cenu srovnatelnou s cenou lístku na velký český festival mohou dostat line-up srovnatelný s velkým evropským festivalem.

Heineken Open'er, Gdynia (PL) – letiště Babie Doły, 30. 6. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Polsky-Opener-festival-oslavi-desate-jubileum-s-Coldplay~10~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.