muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPolský Open’er Festival posiluje o Pulp, The Streets nebo M.I.A.

25.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Heineken Open’er Festival 2010

Heineken Open’er Festival 2010

foto: Láďa Řehounek

Na letošek naplánované reunionové turné britských Pulp se rozrůstá do větších rozměrů, než by kdo ještě před pár měsíci čekal. Kapela bude hvězdou celé řady evropských festivalů, mezi něž se teď zařazuje i polský Heineken Open’er. Po Coldplay jsou druhými headlinery jeho desátého ročníku, který se odehraje od 30. června do 3.července na letišti Kosakowo v Gdyni.

Další dvě nová jména pochází z vod britského alternativního hip-hopu. Prvním je rapper a producent Mike Skinner s projektem The Streest, druhým jeho kolegyně M.I.A. Ohlášen je rovněž skotský písničkář Paolo Nutini, australská dance-punková čtyřka Cut Copy, britská kytarovka The Wombats a ze světa world music klezmerová kapela Abraham Inc. a hlavně senegalská hvězda Youssou N’Dour.

Kromě výše zmíněných na letošním Open’eru zahrají taky už dříve oznámení Foals, Caribou, Hurts, Primus nebo Fat Freddy's Drop.

Vstupenky stojí 370 Złotých bez kempingu, resp. 410 Złotých s kempingem. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Heineken Open'er, Gdynia (PL) – letiště Babie Doły, 30. 6. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Polsky-Opener-Festival-posiluje-o-Pulp-The-Streets-nebo-MIA~25~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.