muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPolská festivalová trojka Open'er/Coke Live/Selector hlásí nová jména, mezi nimi The Killers či Placebo

15.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Killers

The Killers

foto: Universal

Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy.

Jako první z trojice se uskuteční na elektronickou hudbu zaměřený Selector, jenž se odehraje 1. a 2. června ve vysokokapacitních stanech postavených na louce Błonia v Krakově. Vystoupí na něm mimo jiné Chase & Status, Magnetic Man, Miike Snow, Hadouken!, Buraka Som Sistema, Neon Indian, Totally Enormous Extinct Dinosaurs nebo Niki & The Dove.

Krakov bude hostit rovněž Coke Live Music Festival, který se odehraje 11. a 12. srpna na tamním bývalém letišti v areálu nynějšího leteckého muzea. Z programu jsou v tuto chvíli známa první tři jména: jako headlineři se představí The Killers a Placebo a kromě nich dále vystoupí The Roots.

O Open'er Festivalu jsme se zmiňovali už několikrát. Dodejme jen, že k oznámeným jménům jako Björk, New Order, Franz Ferdinand, Bloc Party, The Kills, The xx, Justice, Orbital, Bat for Lashes, Bon Iver, M83 nebo Mumford & Sons aktuálně přibudla dvojice The Mars Volta a speciální vystoupení polského skladatele Krzysztofa Pendereckého, jenž spolu s padesátičlenným orchestrem na živo představí své společné album s Jonnym Greenwoodem z Radiohead. Zdali se vystoupení zúčastní i on, nechávají pořadatelé prozatím bez komentáře. Faktem ale je, že Radiohead se tou dobou budou pohybovat po blízkém okolí a v den koncertu mají volno.

Informace o vstupenkách a možnostech předprodeje najdete na stránkách jednotlivých festivalů.

Selector Festival, Kraków (PL) - Błonia, 1. - 2. 6. 12
Heineken Open’er, Gdynia (PL) – letiště Kosakowo, 4. - 7. 7. 12
Coke Live Festival, Kraków (PL) - Muzeum Lotnictwa, 11. - 12. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Polska-festivalova-trojka-Opener-Coke-Live-Selector-hlasi-nova-jmena-nechybi-mezi-nimi-The-Killers-a-Placebo~15~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.