muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPohoda nekončí, začínají přípravy příštího ročníku

1.10.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Michal Kaščák

Michal Kaščák

foto: Láďa Řehounek

Otazníky nad budoucností trenčínského festivalu Bažant Pohoda, které vyvolal pád stanové scény a následné předčasné ukončení letošního ročníku, s největší pravděpodobností mizí.

Zahájení příprav čtrnáctého ročníku dnes potvrdili jeho organizátoři. Uskutečnit by se měl tradičně o třetím červencovém víkendu.

Více v prohlášení pořadatelů:

Agentúra Pohoda v týchto dňoch začína s prípravou budúceho ročníka umeleckého festivalu Bažant Pohoda, ktorý by sa mal uskutočniť tradične v tretí júlový víkend, t. j. v dňoch 15. – 17. júla 2010. Snahou organizátorov bude zachovať doterajšie dejisko festivalu na trenčianskom letisku. Prípravy neovplyvnia zodpovedné riešenie následkov tohtoročnej tragédie.

„V súčasnosti cítime veľký smútok z nešťastia, ktoré festival ukončilo v júli tohto roku, určite nás ovplyvní aj v prípravách a organizácii budúcich ročníkov. Festival vo svojej histórii prinášal množstvo pozitívnych emócií, veríme, že tomu tak bude aj v budúcnosti,“ vysvetľuje rozhodnutie o začiatku príprav riaditeľ festivalu Michal Kaščák.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pohoda-nekonci-zacinaji-pripravy-pristiho-rocniku~01~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.