muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPohoda hlásí změnu termínu, zahájení předprodeje i omezení kapacity

1.12.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Michal Kaščák, Pohoda 2009

Michal Kaščák, Pohoda 2009

foto: Filip Drábek

Jak bylo už před časem avizováno, festival Bažant Pohoda se uskuteční i v příštím roce. Mění se ovšem ohlášený termín. Letiště ve slovenském Trenčíně bude populární událost hostit už o týden dříve, od 8. do 10. července.

V tradičním termínu festivalu se totiž v Trenčíně koná i církevní pouť, která má svůj termín daný historickými souvislostmi. Ta se postupně rozrostla na akci, kterou navštíví téměř 15 tisíc věřícíh nejen ze Slovenska a dvě masově navštěvované akce ve shodném termínu byly podle organizátorů Pohody pro město Trenčín, jeho infrastrukturu a bezpečnostní složky obrovskou zátěží.

Vstupenky na nadcházející Pohodu by měly být v předprodeji od 7. prosince. Permanentka bude stát € 39, jednodenní vstupenky na závěrečný den € 29.

Organizátoři se rozhodli i pro další změnu a tou je omezení kapacity festivalu. „O tomto kroku jsme uvažovali už dříve, kapacita areálu bude ohraničena počtem 30 tisíc lidí,“ říká pořadatel festivalu Michal Kaščák a vysvětluje: „Každoročně se zvyšuje počet lidí, kteří stanují ve festivalovém areálu, zvyšuje se počet návštěvníků, kteří na festival přijíždí autem; my chceme, aby každý z návštěvníkům měl zaručen dostatek prostoru a komfortu. Nechceme nahánět rekordy v návštěvnosti, nikdy to ani nebylo naším cílem.“

Pohoda, Trenčín (SK) – letiště, 8. - 10. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pohoda-hlasi-zmenu-terminu-zahajeni-predprodeje-i-omezeni-kapacity~01~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.