muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPohoda 2012: nový systém předprodeje lístků, start už ve čtvrtek

26.8.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Bažant Pohoda 2011

Bažant Pohoda 2011

foto: Filip Drábek

Limitovanou tisícikusovou sérii vstupenek na rok 2012 prodávali pořadatelé Pohody už na letošním ročníku a vyprodali ji během několika hodin. Do klasických předprodejů lístky na největší slovenský festival dorazí 1. září, tedy říští čtvrtek.

Zaváděcí cena vstupenek je stanovena na € 59 a oproti minulosti se má zvyšovat nejen podle data, ale i počtu prodaných kusů. „Prvních 3000 kusů permanentek nebo do 15. prosince 2011 bude stát 59 Eur, dalších 5000 kusů nebo do 15. února 2012 bude za cenu 69 Eur. Po vyprodání 8000 kusů permanentek nebo od 16. února 2012 bude jejich cena 85 Eur. Přímo na místě se budou vstupenky prodávat za 99 Eur, samozřejmě jen v případě, že se nevyprodají už v předprodeji. Kapacita festivalu zůstává 30 tisíc lidí,“ vystvětlují v tiskové zprávě organizátoři Pohody, která v tomto roce byla poprvé ve své patnáctileté historii vyprodána.  


Zároveň se také od příštího roku ruší jednodenní vstupenky, které dosud bylo možné zakoupit alespoň na závěrečný den. Další podrobnosti ohledně předprodeje a možných slev najdete v tiskové zprávě.

Pohoda se v roce 2012 uskuteční jako obvykle na letišti ve slovenském Trenčíně v termínu od 5. do 7. července. Ačkoliv je předčasné spekulovat, není bez zajímavosti, že termín připadá na české státní svátky, kterých se tradičně už řadu let drží český Rock for People, a zároveň první červencový víkend, jenž je pro změnu tradičním termínem pro řadu velkých evropských festivalů včetně polského Open'eru. Zda-li dojde k velkému souboji o návštěvníky, to se ukáže, jakmile své termíny oficiálně potvrdí další festivaly.

Bažant Pohoda, Trenčín (SK) - Letisko, 5. - 7. 7. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pohoda-2012-novy-system-prodeje-listku-predprodej-zacina-ve-ctvrtek~26~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.