muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPodzimní Sázavafest pokřtí novinky Ewy Farne a Michala Pavlíčka

15.10.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Podzimní Sázavafest 2008

Podzimní Sázavafest 2008

Podzimní odnož Sázavafestu kdysi začínala v libeňském Abatonu. V tomto roce se ale pořadatelé rozhodli okusit halové prostředí a jeho čtvrtý ročník uspořádat v Incheba Areně na holešovickém Výstavišti, kde festival proběhne v sobotu 8. listopadu.


Mezi hlavní lákadla budou patřit koncerty skupin Wohnout, Skyline, Gipsy.cz nebo slovenských Desmod, vedle kterých zde proběhnout hned dva křty. Své koncertní DVD, natočené na červnovém koncertu v Kongresovém centru, zde pokřtí mladá zpěvačka Ewa Farna a novou sólovou desku potom Michal Pavlíček, kterého podpoří několik hostů včetně zpěvačky Báry Basikové.

Zajímavostí bude vystoupení de facto kompletní kapely Tichá dohoda, a to v rámci koncertu současné kapely jejího kytaristy Dana Šustra 2 Wings, se kterou si zazpívá Blanka Šrůmová.

Z dalších účinkujících jmenujme skupinu Banana Zeros, za kterou stojí zakládající člen někdejšího a v blízké době se možná navrátivšího Oceánu Honza Vozáry, pop-punkovou trojici Rybičky 48, electro-popovou formaci Le Pneumatiq nebo zpěvačku Janu Lotu, která zároveň bude celou akci společně s písničkářem Nicelandem moderovat.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro za cenu 280 Kč, na místě potom za 340 Kč.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Podzimni-Sazavafest-pokrti-novinky-Ewy-Farne-a-Michala-Pavlicka~15~rijen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.