muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPlzeňský majáles: Chinaski, Divokej Bill, Vypsaná fixa i Banjo band Ivana Mládka

26.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Chinaski

Chinaski

foto: Universal

Jednu z nejstarších majálesových tradic si drží Plzeň, ostatně letos se v západočeské metropoli bude slavit už podvaadvacáté v řadě. Vše vypukne v pátek na náměstí Republiky, kde vedle volby krále majálesu zahrají Fast Food Orchestra, Imodium nebo Eddie Stoilow. V sobotu se dění přesune do lochotínského amfiteátru, ve kterém bude následovat hudební program na celkem třech scénách.

Na té hlavní se představí třeba Chinaski, Divokej Bill, Vypsaná fixa, Banjo band Ivana Mládka, Sto zvířat, Wohnout nebo američtí punk-rockeři The Static Age. Dále se na festivalu vystřídají Pipes and Pints, Discoballs, The Prague Conspiracy, Rybičky 48, Eggnoise, Republic of Two a mnoho dalších.

Páteční program bude stejně jako v předchozích letech přístupný zdarma, vstupenky na sobotu se pak prodávají za 220 Kč v předprodeji nebo potom za 280 Kč přímo na místě.

Plzeňský majáles, Plzeň – Nám. Republiky a amfiteátr Lochotín, 29. – 30. 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Plzensky-majales-Chinaski-Divokej-Bill-Vypsana-fixa-i-Banjo-band-Ivana-Mladka~26~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.