muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPlacebo vystoupí na United Islands of Prague

4.3.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: festivaloviny

Placebo

Placebo

Jsou tři. Jmenují se Brian Molko, Stefan Olsdal a Steve Hewitt. Dohromady tvoří skupinu Placebo, která vytvořila nový kult.

Tisíce mužů (i žen) chtějí být jako uřvaný polobůh Brian Molko a vůbec jim nevadí, že tahle oboupohlavní superstar se zmítá někde na pokraji přecitlivělého dítěte a sexuálního stroje. Přestože se pořád tak nějak nemůže rozhodnout, čemu dá přednost v příštích pěti minutách, polovina planety se shoduje na tom, že je sexy za všech okolností. Stačí se zaposlouchat.
Nejdřív vás zaujme hudba samotná, postupně se začnete zajímat i o jednotlivé členy kapely, ani se nenadějete a máte doma malý oltář s nápisem "Placebo", u kterého se modlíte dvakrát denně k vašim novým Bohům (nebo Ďáblům?).

Pokud jste se již ocitli pod zhoubným vlivem Placeba, víte o čem mluvím, a jejich koncert 24.6. na festivalu United Islands of Prague si jistě nenecháte ujít. A pokud mi nevěříte, určitě se přijďte podívat. Dostanou i vás.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Placebo-vystoupi-na-United-Islands-of-Prague~04~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.