muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPlacebo v Hradci Králové dostanou od fanoušků slivovici

2.7.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Placebovice

Placebovice

foto: Ameba

Britská skupina Placebo v pondělí zavítá znovu do Česka, kde vystoupí jako jeden z headlinerů patnáctého ročníku královéhradeckého festivalu Rock For People. A k tomu se váže jedna zajímavost.

Koncertu Placebo, kteří přijedou představit před měsícem vydanou albovou novinku Battle For The Sun, se už nemůže dočkat početná skupina českých fanoušků. Jejich oficiální český fanklub si pro kapelu přichystal malý dárek: Dostanou od nich Placebovici, tedy láhev značkové slivovice se speciální etiketou.

Připomeňme, že samotný Rock for People odstartuje už zítra “Večírkem pro nedočkavé” a hlavní program pak naváže od soboty. Do pondělí se zde vystřídá na 130 kapel, mezi nimiž kromě Placebo budou figurovat namátkou Arctic Monkeys, Bloc Party, Underworld, The Kooks nebo Ska-P.

Rock for People, Hradec Králové – letiště, 4. – 6. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Placebo-v-Hradci-Kralove-dostanou-od-fanousku-slivovici~02~cervenec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.