muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPlacebo prvními headlinery rakouského Frequency Festivalu

30.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Frequency 2012

Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu. Celkem by mělo během tří dnů vystoupit na sto účinkujících, a to jako obvykle ve dvou areálech: hlavní program pod širým nebem nabídne Daypark, následné noční afterparty halový Nightpark.

První várka potvrzených kapel se zavděčí především těm, jež holdují německé hudbě. Od našich západních sousedů přijedou Beatsteaks, Sportfreunde Stiller, Tocotronic, Kettcar, Casper, Mia., Frittenbude a Kraftklub, z domácích je doplní Parov Stelar Band.

Mimo toho je však známo také jméno prvního headlinera. Bude jím britská skupina Placebo, která by do té doby měla – tedy alespoň pokud všechno dopadne podle plánu – vydat novou desku. A dorazit mají rovněž jejich krajané z indie-popové kapely Saint Etienne.

V Nightparku má zahrát britský dubstepový projekt Magnetic Man, tak samo sólově jeho jedna třetina v podobě producenta Bengy, ale i Flux Pavilion, Andy C, Modestep, Moguai, John B nebo hip-hopeři Foreign Beggars.

Vstupenky včetně poplatků stojí € 134,50 a je možné je zakoupit skrze musicticket.at, případně jsou za 3604 Kč - tedy se zhruba pětisetkorunovou přirážkou - k mání i u českého Eventimu.

FM4 Frequency Festival, St. Pölten – VAZ, 16. - 18. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Placebo-prvnimi-headlinery-rakouskeho-Frequency-Festivalu~30~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.