muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPilsner Fest nabídne Kryštof s gospelovým sborem a další české stálice

25.8.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Kryštof

Kryštof

Areál plzeňského pivovaru i centrum západočeské metropole ožije o příštím víkendu dalším ročníkem akce Pilsner Fest. Slavnosti pivovaru i v tomto roce tradičně nabídnou vedle prohlídek pivovaru nebo pivovarského muzea i hudební program, který bude návštěvníkům přístupný zdarma.

V pátek 4. září vystoupí v areálu pivovaru skupina Kryštof za doprovodu gospelového sboru Voctail Gospel, čímž naváže na prosincový koncert koncert Kryštof v opeře, kde ji podpořil sbor Alfa Gospel Praises. „Vystoupení s gospelovým sborem budeme na veřejnosti hrát teprve po druhé. Na návštěvníky Pilsner Festu tak čeká snad příjemný a netradiční hudební zážitek, který nemají šanci na žádném jiném hudebním festivalu v našem podání hned tak slyšet,“ říká za kapelu Kryštof Richard Krajčo.

Vedle Kryštof se návštěvníkům v tentýž den představí i kapely Sto zvířat, Děda Mládek Illegal Band nebo Turbo, které na scéně na Náměstí republiky doplní ještě Monkey Business a Dan Bárta & Illustratosphere.

Sobotní program v pivovaru se potom ponese pro změnu v režii skupin Mňága a Žďorp, Gulo Čar, Buty, Navigators, projektu Orikoule či zpěvačky Yvonne Sanchez.

Pilsner Fest, Plzeň – pivovar a centrum města, 4. – 5. 9. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pilsner-Fest-nabidne-Krystof-s-gospelovym-sborem-a-dalsi-ceske-stalice~25~srpen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.