muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyPilsner Fest: Tři sestry, Support Lesbiens, ale i Blue Effect se sólistkou Státní opery

19.8.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Tři sestry

Tři sestry

foto: EMI

V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.

Během dvou dnů v pivovaru zahrají populární kapely jako Tři sestry, Support Lesbiens, J.A.R., Mig 21, Žlutý pes, Tata Bojs, Sunshine, ale i místní skáčkaři Tleskač, zpěvák Miro Žbirka nebo písničkáři Jaroslav Uhlíř, Tomáš Klus, Xindl X a Xavier Baumaxa.

Kromě klasických koncertních setů ovšem na Pilsner festu dojde i na zajímavá hudební spojení: zpěvák Petr Bende vystoupí v doprovodu cimbálovky Grajcar a skupina Blue Effect se představí společně se sólistkou státní opery Praha Andreou Kalivodovou.

Pilsner Fest, Plzeň – areál pivovaru, 27. – 28. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Pilsner-Fest-Tri-sestry-Support-Lesbiens-ale-i-Blue-Effect-se-solistkou-Statni-opery~19~srpen~2010/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.