muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPaul Lamb & the King Snakes, Jazzsteppa a D4D lákadly víkendového festivalu Beseda u bigbítu

3.8.2011 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Beseda u bigbítu 2011

Beseda u bigbítu 2011

Devatenáctý ročník festivalu Beseda u bigbítu, který se zvláště v posledních letech vyprofiloval v akci, která představuje zajímavé kapely z domácí i zahraniční klubové scény napříč žánrovým spektrem, proběhne v pátek 5. a sobotu 6. srpna. Dojde na pop, rock, folk, blues, elektroniku, ambient, ale i folklór.

Letos Beseda uvítá jednoho z nejlepších evropských hráčů na harmoniku v bluesovém uskupení Paul Lamb & the King Snakes či drum & bassové duo Jazzsteppa, v obou případech z Velké Británie, nebo původem novozélandské indie-rockery Gerda Blank. Tradičně nebudou chybět skupiny z Visegrádského regionu – electro-rocková smršť D4D a divoké skáčko Etna Kontrabande z Polska či trip-hopoví Realistic Crew a progrockoví Special Providence z Maďarska.

Z českých interpretů vystoupí například Lenka Dusilová, žánrovým Andělem oceněné duo Dva, živelný projekt Romana Holého a Matěje Rupperta Neruda, dále Čokovoko, Zrní, Zdeněk Bína a mnoho dalších. Sousední Slovensko potom zastoupí skupiny Longital, Sounds Like This, The Uniques nebo Hrana.

Za vstupenky zaplatíte 549 Kč za oba dva dny, případně 299 Kč, pokud festival navštívíte pouze v sobotu.

Beseda u bigbítu, Tasov u Veselí nad Moravou - Topolový hájek, 5. - 6. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Paul-Lamb-the-King-Snakes-Jazzsteppa-a-D4D-lakadly-vikendoveho-festivalu-Beseda-u-bigbitu~03~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.