muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalySoutěžte o volné vstupy na festival Boskovice

22.6.2007 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: festivaloviny

Boskovice 2007

Boskovice 2007

Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, tím vším je festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.

>> Soutěž o 3x 2 vstupy zde

Původní myšlenkou festivalu je od roku jeho vzniku záchrana jedinečného židovského ghetta, které je částí tohoto moravského městečka. Nyní, po patnácti letech konání, se jedná o přehlídku interpretů, divadel, happeningů a filmových počinů zachovávající si nadále neskutečnou dávku lidskosti a o něco alternativnější a komornější atmosféru než jsme u dnešních festivalů zvyklí.

V letošním roce v Boskovicích vystoupí na třech hudebních scénách například The Plastic People Of the Universe, Michal Prokop & Framus Five, Tata Bojs, Visací zámek, -123 minut, Už jsme doma, MCH Band, Miou miou, Priessnitz, Budoár staré dámy, Květy, Deverova chyba, Kačkala, Zloději uší, Fru Fru nebo Ty Syčáci. Tím ale záběr festivalu zdaleka nekončí. Koncerty jsou naplánovány i v místní synagoze a zatímco na hradě odvyprávějí své příběhy divadelní představení, zbytek města ožije výstavami a performancemi.

Festival Boskovice je za dveřmi. Jejich klika je stará a rozvrzaná, ale její zvuk je příjemně uklidňující jako vůně kakaa v domě prarodičů. Račte dál.

Festival Boskovice, Boskovice, 19. - 22. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Patnacty-rocnik-festivalu-Boskovice-klepe-na-dvere~21~cerven~2007/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.