muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyParov Stelar Band, Waltari a Dubioza Kolektiv na Praděda Festu

14.6.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Parov Stelar

Parov Stelar

Konec letních prázdnin nabídne krom jiných i Praděda Fest. Osmý ročník proběhne 27. a 28. srpna v amfiteátru na Křížovém vrchu v Hustopečích u Brna a přinese několik překvapení. Po převážně domácím programu v minulých letech se totiž tentokrát organizátoři rozhodli přizvat hned tři zahraniční headlinery.

Prvním z nich bude uznávaný rakouský electro-jazzový hudebník a producent Parov Stelar s živou pětičlennou kapelou, se kterou – tak jako na nedávném vyprodaném koncertu v pražském Paláci Akropolis - představí své letošní novinkové dvojalbum Coco. Chybět nebude ani u nás populární finská crossoverová kapela Waltari, která představí svou loňskou desku Below Zero, a bosenská formace Dubioza Kolektiv, která hraje směsici reggae, dubu, hip-hopu, folklóru a rocku.

Z domácích interpretů, kteří se na letošním Praděda Festu představí, pak jmenujme namátkou skupiny Buty, Visací zámek, Sto zvířat, Midi Lidi, DVA nebo písničkáře Jiřího Schmitzera.

Vstupenky se dají pořídit v sítích Ticketstream a Ticketportal. Do konce června jejich cena činí 350 Kč, poté do poloviny srpna 400 Kč a následně 450 Kč.

Praděda fest, Hustopeče u Brna – Křížový vrch, 27. – 28. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Parov-Stelar-Band-Waltari-a-Dubioza-Kolektiv-na-Pradeda-Festu~14~cerven~2010/

Komentáře

celkový počet: 1

virtuoso  Parov Stelar!

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.