muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyParov Stelar Band, N.O.H.A. a General Levy na festivalu Rock for Church(ill)

29.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Parov Stelar

Parov Stelar

Poslední prázdninový víkend se v severočeském Vroutku už podvanácté ponese ve festivalovém duchu. Festival Rock for Church(ill), který se uskuteční 26. a 27. srpna, nabídne průřez domácími kapelami a DJi a navrch, jak se v posledních letech stalo tradicí, i několik zahraničních hostů.

Dvojici provních headlinerů tvoří projekty, které se u nás těší poměrně silné oblibě, čehož nejlepším důkazem bývají opakovaně vyprodané koncerty. Jedním je rakouský electro-jazzový Parov Stelar Band, druhým pak nadnárodní electro-popová skupina N.O.H.A.

Dalším zahraničním hostem bude britský reggae a dancehallový zpěvák General Levy, z domácí scény jsou pak prozatím potvrzeni Untied Flavour, Sunshine, Prago Union, Visací zámek, Skyline a Krucipüsk.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal, přičemž do 15. dubna stojí zvýhodněných 440 Kč.

Rock for Church(ill), Vroutek u Podbořan - areál myslivny, 26. - 27. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Parov-Stelar-Band-NOHA-a-General-Levy-na-festivalu-Rock-for-Churchill~29~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.