přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyOrange Warsaw Festival: Linkin Park, Garbage a The Prodigy

7.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Linkin Park

Linkin Park

Polská metropole Warszawa bude o druhém červnovém víkendu opět hostit Orange Warsaw Festival. Přestože do akce zbývají dva měsíce, známa jsou stále jen jména tří vystupujících. Ve všech případech se však jedná o stadionové kapely.

V sobotu 9. června na stadionu Legii Warszawa (Pepsi Arena) zahrají Linkin Park, kteří by v nejbližších dnech měli představit pilotní singl ze své chystané albové novinky, a Garbage, jenž se v půlce května vrátí po sedmi letech s novou deskou. Druhý den pak bude patřit britským electro-rockovým stálicím The Prodigy.

Jelikož se jedná o akci pořádanou nejsledovanější polskou komerční televizí TVN a sponzorovanou nadnárodním mobilním operátorem Orange, ceny lístků jsou poměrně lidové. Jednodenní vstupenky stojí 89 zł (cca 550 Kč), dvoudenní 159 zł (cca 950 Kč). Předprodej zajišťují sítě ebilet.pl a ticketpro.pl.

Orange Warsaw Festival, Warszawa (PL) - Pepsi Arena, 9. - 10. 6. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Orange-Warsaw-Festival-Linkin-Park-Garbage-a-The-Prodigy~07~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.