muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyOpen’er Festival nabídne také Bloc Party, Public Enemy, Bon Ivera a Bat for Lashes

4.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Bloc Party, Rock for People 2009

Bloc Party, Rock for People 2009

foto: Lukáš Janičík

Polský Heineken Open’er přihazuje k Björk, Franz Ferdinand, Justice, The xx, SBTRKT a Julii Marcell do line-upu dalších devět jmen. Na své si přijdou fanoušci hip-hopu, electro-kytarové muziky i písničkářství. Festival bude probíhat od 4. do 7. července na letišti Kosakowo v Gdyni.

Za hip-hopopovou scénu se line-up rozšířil o legendární Public Enemy a rappera jménem Wiz Khalifa. Očekávaným bude i vystoupení britské electro-kytarové formace Bloc Party, která momentálně po kratší pauze připravuje novu desku, či jejich krajanů Friendly Fires.

Dvě rozličné tváře písničkářství předvedou folkař Bon Iver a popově-experimentální Bat for Lashes, nadžánrové fúze se dají čekat od poslední dobou čím dál tím populárnější R’ n’B-soulové zpěvačky Janelle Monáe a gypsi-punkových Gogol Bordello. Dosud zveřejněný line-up uzavírá polská zpěvačka Kasia Nosowska, známá ze skupiny Hey.

Více než kdy dříve se letos chce Open’er zaměřit také na další formy umění. Nově se ve festivalovém areálu objeví například Alter Kino či galerie. Do doprovodného programu bude zapojeno také Muzeum současného umění ve Varšavě a divadlo Nowy Teatr.

Vstupenky stojí 370 zł bez kempingu nebo 410 zł s kempingem a je možné je zakoupit v e-shopu na festivalovém webu.

Heineken Open’er, Gdynia (PL) – letiště Kosakowo, 4. - 7. 7. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Opener-Festival-nabidne-take-Bloc-Party-Public-Enemy-Bon-Ivera-a-Bat-for-Lashes~04~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.