muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivaly"Předvoj" festivalu Colours of Balkan Brass na Free Mondays

6.4.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

GIPSY: Rýmy a blues

GIPSY: Rýmy a blues

Ochutnávku u festivalu Colours of Balkan Brass, který se uskuteční 9. a 10. května v pražském klubu Roxy, nabídnou nejbližší pondělní Free Mondays. V pondělí večer se v Roxy zdarma představí Gipsy.cz a BalkanBeats Berlin DJs.

Gipsy se v posledních měsících vypracoval na jednu z nejzajímavějších osobností české hip hopové a r´n´b scény, o čemž svědčí i nominace na ocenění Anděl či ALMA. Party v balkánském duchu pak obstarají berlínští BalkanBeats DJs, kteří baví diváky taneční směsí cikánské hudby, etna, rocku, ska, hip hopu i kultovních pop písní z Balkánu.

Festival Colours of Balkan Brass pak o měsíc později uvede kromě Gipsyho i koncerty nejlepší srbské dechovky Boban i Marko Marković Orkestar, oblíbeného francouzsko-srbského Slonovskeho Balu, belgických Va Fan Fahre a balkánskou taneční party proslulého DJe Shantela, držitele ceny World Music Award 2006.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Ochutnavka-z-festivalu-Colours-of-Balkan-Brass-na-Free-Mondays~06~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.