muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyOFF Festival nabídne další klubovou edici, představí se na ní Scout Niblett

2.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Scout Niblett

Scout Niblett

foto: scoutniblett.com

Že polský OFF Festival patří mezi nejzajímavější kulturní akce, které středoevropský region nabízí, není pochyb. Po letošním úspěšném ročníku s The Flaming Lips, Dinosaur Jr., Tindersticks a mnohými jinými teď jeho pořadatelé připravili další z řady klubových koncertů série OFF Festival Club, který proběhne 2. prosince v katowickém klubu Hipnoza.

Jako hlavní chod večera se představí další ze zajímavých jmen současné alternativní hudby. Bude jím ve Spojených státech usazená britská rodačka Scout Niblett, která je pověstná svým intimním minimalistickým písničkářstvím. Letos na jaře představila své zatím poslední album The Calcination of Scout Niblett, které produkoval opět vyhlášený Steve Albini. Při té příležitosti jsme si Scout taky blíže představili v rubrice Seznamte se.

Kromě Scout Niblett na akci vystoupí ještě francouzský lo-fi popový projekt El Boy Die a z domácích pak disco-punková formace Ed Wood a akustický projekt Cieślak i Księżniczki, za kterým stojí známý polský producent a frontman kapely Ścianka Maciej Cieślak.

Vstupenky stojí 30 Zł. a je možné je zakoupit skrz polské Ticketpro.

OFF Festival Club, Katowice – Hipnoza, 2. 12. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/OFF-Festival-nabidne-dalsi-klubovou-edici-predstavi-se-na-ni-Scout-Niblett~02~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.