muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNovým headlinerem festivalu Brutal Assault jsou Slayer

25.4.2014 | Autor: Jan Simandl | sekce: festivaloviny

Slayer

Metalový Brutal Assault se posunul do další fáze vývoje a překročil další významný milník ve své historii. Na devatenáctém ročníku se představí splněný sen organizátorů a mnoha fanoušků, legendární thrash-metalová kapela Slayer.

K touze přilákat Slayer se v nejrůznějších rozhovorech přiznávali pořadatelé už dávno, nicméně zadařilo se až letos. Slayer vystoupí v Josefově v nové, vynucenými okolnosti pozměněné sestavě, přičemž pozici druhého kytaristy zřejmě definitivně obsadil Gary Holt, někdejší člen stylově spřízněných Exodus.

Slayer se tak zařazují po bok více než sedmdesáti převážně metalových kapel, které srpnový Brutal Assault nabízí. Společně se zveřejněním headlinera se na stránkách festivalu objevil také oficiální trailer.

Ceny vstupenek začínají kolem 1550 Kč a za tuto cenu je koupíte v kamenných předprodejích. O něco dráž je poté můžete sehnat v obvyklých předprodejních sítích, případně na oficiálním webu festivalu.

Brutal Assault, Jaroměř - pevnost Josefov, 6. - 9. 8. 14

VIDEO: Brutal Assault 2014 Trailer

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Novym-headlinerem-festivalu-Brutal-Assault-jsou-Slayer~25~duben~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.