muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNěmecký Melt! Festival ohlásil Kasabian, Röyksopp a Travis

26.3.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Kasabian

Kasabian

Po jménech jako Oasis, Bloc Party, Aphex Twin, Klaxons, Foals, The Dodos, Caribou, The Whitest Boy Alive nebo Simian Mobile Disco představuje německý Melt! Festival další želízka pro svůj letošní ročník, který proběhne od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis u obce Gräfenhainichen, ležící nedaleko Lipska.

Své třetí album West Rider Pauper Lunatic Asylum, jehož vydání je plánováno na červen, na festivalu představí britská kapela Kasabian a v kytarovém duchu se ponese i koncert Skotů Travis.

Silné zastoupení má na Meltu tradičně elektronická hudba v mnoha podobách. S čerstvou deskou Junior dorazí norští Röyksopp, chybět nebude ani dubstepový projekt Magnetic Man, jehož součástí jsou i DJové Skream a Benga, a vedle toho dojde také na několik hudebních kolaborací. Projekt Moderat představí producent Apparat spolu s dvojicí Modeselektor a v premiérovém společném setu zahrají DJové Boys Noize a Erol Alkan.

Dalšími nově potvrzenými účinkujícími jsou francouzští indie-popaři Phoenix, jejichž novinka Wolfgang Amadeus Phoenix je ohlašována na květen, švédská kytarovka The Soundtrack of Our Lives, nu-raveoví Metronomy, portugalští Buraka Som Sistema, mísící elektroniku a world music nebo DJ Tiga.

Aktuální cena vstupenek činí € 99; informace o e-ticketech a dalších možnostech předprodeje naleznete na stránkách festivalu.

Melt! Festival, Gräfenhainichen (DE) – Ferropolis, 17. – 19. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Nemecky-Melt-Festival-ohlasil-Kasabian-Royksopp-a-Travis~26~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.