muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNěmecký Highfiled nejen s Blink 182 a Placebo, ale i OK Go, BRMC nebo Billy Talent

29.7.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

OK Go

OK Go

Dalším zajímavým festivalem, který proběhne na dosah od našich hranic, bude německý Highfield. Jeho třináctý ročník se bude konat od 20. do 22. srpna (tedy o tomtéž víkendu jako třeba rakouský Frequency nebo polský Coke Live Festival) na novém místě na poloostrově Magdeborner u jezera Störmthaler See, které najdete poblíž Lipska.

Na čele programové soupisky stojí u mnohých znovuobnovená americká punk-rocková kapela Blink 182, kterou coby další tahouni doplňují britští Placebo a kanadští Billy Talent. Chybět nebudou rovněž Black Rebel Motorcycle Club, Gogol Bordello, punk-rockeři NOFX a The Gaslight Anthem, hard-rockeři Monster Magnet nebo severští gothic-rockeři The 69 Eyes.

Z vod indie-rocku potom pořadatelé pozvali zavedené kapely jako OK Go či Biffy Clyro, taky uznávané spolky Band of Horses a Archive, ale i jejich mladší kolegy The Drums, Good Shoes, Minus the Bear, General Fiasco a Goldhawks.

Pochopitelně nebudou chybět ani domácí interprety, jejichž barvy budou hájit hip-hopeři Fettes Brot, gothic-rockeři Unheilig, pop-rockoví Wir Sind Helden, indie-rockeři Madsen nebo Bela B. z Die Ärzte se sólovým projektem Los Helmstedt.

Vstupenky stojí € 109 a je možné si je objednat prostřednictvím stránek festivalu.

Pro úplnost dodejme, že obdobný program nabídne i festival Area4, který proběhne ve stejném termínu na opačném konci Německa, v Lüdinghausenu.

Highfield, Großpösna (DE) - Störmthaler See, 20. – 22. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Nemecky-Highfiled-nejen-s-Blink-182-a-Placebo-ale-i-OK-Go-BRMC-nebo-Billy-Talent~29~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.