muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNedaleký bavorský Pfingst Open Air s Atari Teenage Riot nebo Bonaparte

18.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Pokud stále nemáte plány na nadcházející víkend a chtěli byste si udělat výlet na festival, pak je zde jeden tip: už po devětadvacáté se v Hauzenbergu poblíž bavoského Pasova a tedy i česko-německých hranic uskuteční festival Pfingst Open Air.

V letošním roce pocházejí hlavní tahouni z Německa, za to jde ale v mnoha případech o kapely českému publiku ne neznámé. Od pátku do neděle se na festivalu představí znovuzrozený „digital-hardcoreový“ projekt Atari Teenage Riot , reggae kapela Irie Revoltés, v poslední době čím dál populárnější dance-punkoví kabaretiéři Bonaparte, kytarovka Revolverheld, electro-popové trojice Frittenbude a Grossstadtgeflüster nebo rapper a zpěvák Freundeskreis se svou fúzí reggae a hip-hopu.

Hosty ze zahraničí budou švédská kytarovka Kid Galahad, ekvádorská latino-ska kapela Rocola Bacalao a tradiční české okénko vyplní rockabillly úderka The Gangnails.

Permanentky na místě budou stát 60 Eur, k dostání budou rovněž jednodenní vstupenky.

Pfingst Open Air, Hauzenberg (DE), 21. – 23. 5. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Nedaleky-Bavorsky-Pfingst-Open-Air-s-Atari-Teenage-Riot-nebo-Bonaparte~18~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.