muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNapalm Death a Waltari headlinery letošní Hrachovky

5.7.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hrachovka 2008

Hrachovka 2008

V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí.

Vévodit jimž budou grindcoreoví Napalm Death z Británie a crossoveroví Waltari z Finska. Obě kapely se do Česka vrací poměrně často (Napalm Death zde byli naposledy začátkem letošního roku, Waltari loni na podzim) a mají zde silnou fanouškovskou základnu.

Vedle nich na festival zavítá ještě belgická alternativně-rocková skupina Attica, ze sousedního slovenska kapely Lavagance a Para a z domácích interpretů se představí namátkou Blue Effect, Čankišou, Docuku, Banjo Band Ivana Mládka, Midi Lidi, Mig 21, Post-It, Silent Stream of Godless Elegy, Skyline, Sto zvířat, UDG, Visací zámek, Volant, Vypsaná fixa, Wohnout nebo Xavier Baumaxa,

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art za 550 Kč (+ popl.), případně potom na místě za 750 Kč.

Hrachovka, Hrachovec u Val. Meziříčí – areál fotbal. hříště, 25. – 26. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Napalm-Death-a-Waltari-headlinery-letosni-Hrachovky~05~cervenec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.